To Woman ml

Találatok száma: 5 1/1. oldal Rendezés:
  • Police Police To Be Woman eau de parfum 40 ml nőknek
    Police Police To Be Woman eau de parfum 40 ml nőknek
    Police To Be Woman Eau de Parfum nőknek 40 ml
    4.910 Ft
    +1.190 Ft
    Parfimo.hu
    Parfimo.hu
  • Tom Tailor Tom Tailor Happy To Be Woman Eau De Parfum 30 ml
    Tom Tailor Tom Tailor Happy To Be Woman Eau De Parfum 30 ml
    " Legyél szabadon önmagad! A vegan női illat a önmagunkkal harmóniában létet képviseli. Önbizalom és tudatosság érzését sugározza. A gyümölcsös, floriental illatcsaládba tartozó HAPPY TO BE simogatja az érzékeket. Friss citrom, fanyar grapefruit és gyümölcsös keserű narancs élénkítő koktélja nyitja az illatot. A tüzes gyömbérliliom csábító illata serkenti a képzeletet, álmodozásra invitál. A szívjegyben a jázmin intenzív vaníliababbal és élénkítő sókkal keveredik mámorító elegybe. Az alap meghit
    5.990 Ft
    +990 Ft
    Douglas
    Douglas
  • Police Police To Be Woman eau de parfum 125 ml nőknek
    Police Police To Be Woman eau de parfum 125 ml nőknek
    Police To Be Woman Eau de Parfum nőknek 125 ml
    7.920 Ft
    +1.190 Ft
    Parfimo.hu
    Parfimo.hu
  • Police Police To Be Woman Eau De Parfum 40 ml
    Police Police To Be Woman Eau De Parfum 40 ml
    " A Police TO BE Woman illat azoknak a hölgyeknek készült, akik igazi divatőrültek, nyitottak minden újra, szeretik a márkás, hivalkodó, extravagáns ruhákat és kiegészítőket. Ez a parfüm egyenlő a csábítással. Dögös illatkombináció. Ez a merészen érzéki, szexi illat a virágos-gyümölcsös (zöldalma, lime, mandarin, frézia, jázmin) és fás jegyek (szantálfa, cédrusfa) kombinációját hordozza magában. Az alapjegyben lévő édes kandiscukor adja az illat érzéki oldalát. "
    11.790 Ft
    +990 Ft
    Douglas
    Douglas
  • Police Police To Be Exotic Jungle For Woman Eau De Parfum 40 ml
    Police Police To Be Exotic Jungle For Woman Eau De Parfum 40 ml
    " Merész és érzéki akárcsak a nő, aki viseli. Az illat a citrom és feketeribizli lenyűgöző jegyeivel kelti fel a figyelmet, majd a kifinomult kunkornak és jázminnak köszönhetően magával ragad, végül pedig elegáns bőr és ellenállhatatlan vanília bontakozik ki.Magnetikus és meglepően florientális illat. "
    11.790 Ft
    +990 Ft
    Douglas
    Douglas